28 máj 2018 - 15:02

Trenčianski seniori z JDS reprezentovali kraj na 5. ročníku turnaja v petangu s názvom Senior Cup

Foto: Trenčianski seniori z JDS reprezentovali kraj na 5. ročníku turnaja v petangu s názvom Senior Cup
Foto: Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčianski seniori reprezentovali kraj na 5. ročníku turnaja družstiev v petangu s názvom Senior Cup, ktorý sa konal v priestoroch Kúpeľov Luhačovice. Spomedzi 42 tímov skončili naši trenčianski reprezentanti na 7. mieste.

Športového turnaja sa zúčastnilo tento rok takmer 200 seniorov. Družstvo trenčianskej krajskej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenka na čele s predsedníčkou Annou Prokešovou vybojovali a obsadili úctyhodné 7 miesto.

Na súťažiacich okrem športu čakal a j bohatý sprievodný program. Mohli si vyskúšať služby budúcich kozmetičiek a kaderníčok, pripravený bola j fotokútik, kde si mohli spraviť jedinečnú pamätnú fotografiu. Na záver podujatia slávnostne vyhodnotili výsledky turnaja a organizátori odovzdali víťazné medaily, poháre a účastnícke listy.

„Zaujímavosťou bol najstarší tím, ktorý mal dovedna 317 rokov. Najstaršia účastníčka celého turnaja oslávila 90 rokov, najstarší účastník 85. K dobrej nálade prispel i kultúrny program v podobe rockového speváckeho zboru Ladies BuDu z Buchlovíc,“ informoval Trenčiansky samosprávny kraj. 


0 zdieľaní

Dopravný servis
Drietoma
Policajná hliadka
13:15
Drietoma
Policajná hliadka
10:17
Kostolná-Záriečie
Policajná hliadka
10:13
Drietoma
Policajná hliadka
08:17
Gen. M. R. Štefánika
Policajná hliadka
02:18
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina