Na trenčianske letisko zavíta záhradkársky veľtrh, SAD ponúka možnosť kyvadlovej dopravy


Foto: Na trenčianske letisko zavíta záhradkársky veľtrh, SAD ponúka možnosť kyvadlovej dopravy Foto: mpevent.sk

Na trenčianskom letisku sa bude od stredy 10. apríla do nedele 14. apríla konať 28. ročník obľúbeného veľtrhu Záhradkár. Čakajú tam na vás prednášky, včelársky veľtrh, krst knihy I. Hričovského, bonsajová show či bohatá gastro zóna.

Areál bude otvorený od 9:00 do 18:00 hod. Vstupenky si budete môcť zakúpiť na mieste v cene 8 eur, zľavnené vstupné bude stáť 6 eur.

Trenčianska SAD vám na veľtrh ponúka aj možnosť využitia kyvadlovej dopravy. Cestovné je 1 euro a trasa je nasledovná: Trenčín, autobusová stanica – Trenčín, Hasičská – Trenčín, Električná – Trenčín, Letisko a späť. Podrobný cestovný poriadok je dostupný na sadtn.sk.


                                  
Foto: mpevent.sk

V rámci veľtrhu Záhradkár prebehne aj tradičné podujatie Ľudové umelecké remeslá. Tento rok navštívia viaceré kúty Slovenska a nebudú medzi nimi chýbať ani dve mestá Trenčianskeho kraja. Návštevníci tam uvidia ľudových remeselníkov aj zo zahraničia.

Ľudové umelecké remeslá organizujeme od roku 2009. Pod názvom Tradičné umelecké remeslá sa uskutočnilo podujatie prvýkrát na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Postupne sa podujatie presunulo aj do ďalších miest Slovenska ako Ľudové umelecké remeslá,“ píše sa na oficiálnej stránke Ľudových remesiel.

Medzi zastávkami bude aj Dubnica nad Váhom – na spoločné stretnutie v príjemnom prostredí Parku J. B. Magina spoločne s ľudovými umeleckými remeselníkmi sa môžete tešiť 22. júna.

                                    
Foto: ludoveremesla.org


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu