17 február 2016 - 09:29

Počas celého týždňa prebieha na cestách policajná akcia

Foto: Počas celého týždňa prebieha na cestách policajná akcia
Foto: ilustračné

V období 7.kalendárneho týždňa roka 2016 bude v Trenčianskom kraji celoslovenská osobitná kontrola zameraná na dokumentovanie správnych deliktov držiteľov vozidiel. Na základe analýz dopravnej nehodovosti bude v obvode Krajského riaditeľstva PZ Trenčín vykonaná kontrola na osobitnú zodpovednosť na území niekoľkých okresov v pôsobnosti KR PZ Trenčín a to konkrétne v okresoch:

  • Bánovce nad Bebravou
  • Púchov
  • Trenčín
  • Ilava
  • Nové Mesto nad Váhom
  • Myjava

V stredu 17.februára bude akcia v okresoch Nové Mesto nad Váhom a Myjava. V okresoch Trenčín a Ilava bude akcia v nedeľu 21.februára.

Dokumentovať sa budú tie porušenia pravidiel cestnej premávky, ktoré sú hlavnými príčinami dopravných nehôd a to - najmä rýchlosť jazdy, nesprávne predchádzanie a nedanie prednosti v Polícia i touto cestou opätovne upozorňuje vodičov motorových vozidiel, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, najmä rýchlosť jazdy a dbali na zvýšenú pozornosť, opatrnosť a ohľaduplnosť voči chodcom a cyklistom, nakoľko v poslednom období evidujeme viacero dopravných nehôd pri ktorých došlo k ťažkej i ľahkej ujme na zdraví, dokonca aj k usmrteniu týchto účastníkov


0 zdieľaní

Dopravný servis

Cesty v Trenčíne
Jama na ceste
10:08
Žilinská
Policajná hliadka
12:58
Trenčianska Turná
Jama na ceste
13:58
Trenčianska Teplá
Policajná hliadka
12:50
Zobraziť aktuálne hlásenia

Program kina