Obcí Beluša, Visolaje a Sverepec sa z dôvodu rozsiahlych opráv vozovky dotýkajú dopravné obmedzenia


Foto: Obcí Beluša, Visolaje a Sverepec sa z dôvodu rozsiahlych opráv vozovky dotýkajú dopravné obmedzenia Foto: Ilustračné

Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Považskej Bystrici upozorňuje motoristickú verejnosť na čiastočné dopravné obmedzenie, ktoré sa dotkne obce Beluša, Visolaje a Sverepec a potrvá až do pondelka 10. októbra. Informáciu zverejnila polícia Trenčianskeho kraja vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

„Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu striedavo pre obidva jazdné smery a bude usmerňovaná umiestneným prenosným dopravným značením a taktiež náležite poučenými a spôsobilými osobami,“ uviedla polícia v príspevku.

Na ceste prvej triedy I/61 budú od obce Beluša po obec Visolaje (čiastočne aj v obci) v dĺžke úseku 1520 m a v obci Sverepec v dĺžke úseku 450 m umiestnené čiastočné dopravné obmedzenia. Ku zmenám dochádza z dôvodu realizácie rozsiahlych opráv vozovky.

„Žiadame motoristickú verejnosť, aby pri prejazde uvedeným úsekom cesty I/61 dbali o zvýšenú opatrnosť, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali dočasné dopravné značenie a rešpektovali pokyny osôb určených na riadenie premávky,“ doplnila polícia Trenčianskeho kraja.

Prečítajte si viac: