Čriepky minulosti Trenčianskeho hradu vám počas aprílových víkendov priblížia herci Z malého Ríma


Foto: Čriepky minulosti Trenčianskeho hradu vám počas aprílových víkendov priblížia herci Z malého Ríma Foto: Trenčianske múzeum

Trenčiansky hrad počas aprílových víkendov ožije historicko-rozprávkovým duchom. Víkendové prehliadky na hrade pod názvom Čriepky minulosti totiž návštevníkom spríjemnia herecké výkony talentovaného divadelného zoskupenia Z malého Ríma.

Herci počas historických prehliadok doplnia atmosféru na hrade autentickými, vtipnými a trefnými scénkami inšpirovanými históriou spojenou s Trenčianskym hradom.

„Ako ozveny dávnych vekov Vám budú priblížené najvýznamnejšie dejinné okamihy, ktorých svedkom sa stal Trenčiansky hrad. Príbehy o láske, zrade a osudoch mocných… Matúš Čák Trenčiansky, Barbora Celjská a mnohé iné osobnosti vám vo svojich vystúpeniach predstaví Divadlo z malého Ríma,“ informuje záujemcov Trenčianske múzeum.

Už od 7. apríla až do 29. apríla si môžete prísť pozrieť tieto jedinečné prehliadky. Začínajú sa vždy od 10:00 každú hodinu (teda o 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 a 15:00).


Inscenované prehliadky sú navyše vhodné aj pre deti a vytvárajú tak priestor pre rodiny, ale aj pre jednotlivcov. Vďaka nim sa môžete spolu s organizátormi preniesť do minulosti. 


Ďalšie informácie nájdete aj na facebookových stránkach udalosti.

Miesto: Trenčiansky hrad
Dátum: 07.04.2018 - 10:00    29.04.2018 - 15:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trenčianske múzeum