Okolie nových prístreškov autobusových zastávok a cykloprístreškov plánuje mesto ešte upraviť


Foto: Okolie nových prístreškov autobusových zastávok a cykloprístreškov plánuje mesto ešte upraviť Foto: Mesto Trenčín

Mesto Trenčín informovalo, že okolie nových prístreškov autobusových zastávok a prístreškov pre bicykle ešte upravia. O poškodený trávnik, asfaltovú plochu či zvyšky stavebného materiálu sa postarajú, keď to počasie umožní.

„Stavebné práce ešte nie sú ukončené. Úpravu trávnikov i výsadbu trávy budeme realizovať pri vhodných klimatických podmienkach. Na niektorých miestach budeme pokladať asfalt, na to je tiež potrebné lepšie počasie. Dodávateľovi sme nahlásili aj nejaké reklamácie, ktoré bude musieť opraviť. Na záver bude okolie prístreškov upratané,“ uviedol Martin Valušek zo spoločnosti euroAWK, ktorá prístrešky zabezpečila na základe zmluvného vzťahu s Mestom Trenčín.

Mesto plánuje tiež vymeniť prístrešok na zastávke Opatovská pri Radegaste (smer centrum). Okrem toho chce mesto doplniť aj ďalšie 3 cykloprístrešky.

Nové cykloprístrešky v meste nájdete pred krytou plavárňou, pri trhovisku, pred mestskou športovou halou a pred ZUŠ K. Pádivého.

Prístrešky mesto vymenilo napr. na zastávkach Kubránska ulica, Opatová - družstvo, Opatovská ulica, Soblahovská ulica (smer z mesta pri novinovom stánku aj v smere do centra) a ďalšie. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trenčín