Až 10 rokov väzenia hrozí 36-ročnému Ondrejovi, špinavého od krvi ho zadržala polícia na ulici


Foto: Až 10 rokov väzenia hrozí 36-ročnému Ondrejovi, špinavého od krvi ho zadržala polícia na ulici Foto: KR PZ Trenčín

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Trenčína vzniesol obvinenie voči 36-ročnému Odnrejovi z okresu Trenčín. Muža spozorovala hliadka v skorých ranných hodinách 22. novembra pre pohostinstvom v Trenčianskych Tepliciach. Keďže polícia spoznala muža, ktorý sa už v minulosti dopustil trestnej činnosti, rozhodli sa ho skontrolovať. 

Pri kontrole zistili, že muž je špinavý - na rukách a na topánkach mal stopy čerstvej tekutiny, pripomínajúcej krv. Muža vypočuli a zistili, že mal v opustenom liečebnom dome na Ulici Ľudovíta Štúra na druhom poschodí napadnúť 49-ročného muža. Kovovou tyčou ho mal opakovane udierať do hlavy a následná bodnúť do hrudníka nožom, ktorý našiel na zemi. 

Hliadka okamžite skontrolovala uvedenú budovu a napadnutého muža našli. Privolali mu rýchlu záchrannú službu. Muž mal poranenú hlavu, ale na bolesť sa nesťažoval. Poškodený utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia jeden mesiac. Obvinenému v zmysle zákona hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín