Najlepší športovci mesta Trenčín za rok 2017 si už prevzali svoje ocenenia z rúk primátora


Foto: Najlepší športovci mesta Trenčín za rok 2017 si už prevzali svoje ocenenia z rúk primátora
Galéria: 19 fotiek
Foto: Mesto Trenčín

Jozef Rybníček, primátor mesta Trenčín, ocenil najlepších športovcov mesta a rok 2017. Ceny im slávnostne odovzdal v stredu 2. mája 2018 v sobášnej sieni Mestského úradu v Trenčíne.

Ocenenie športovcom odovzdávali primátor mesta Richard Rybníček a predseda Komisie mládeže a športu Mestského zastupiteľstva v Trenčíne Ľubomír Horný.

„Je mi cťou, že tu dnes môžem byť. Mesto Trenčín je vďaka vám prítomné vo svete i na Slovensku v ušiach ľudí, o ktorých my ani netušíme, že existujú. Netlieskajú len vám, ale tlieskajú aj Trenčínu a Slovensku. A za to vám veľmi pekne ďakujem. Chcem vám popriať, aby ste boli hlavne zdraví, aby ste mali čo najlepšie rodinné zázemie a zároveň aby ste sa nikdy nevzdávali a vždy pri svojom výkone niesli v srdci aj toto mesto. Veľká vďaka za všetko, čo ste v minulom roku pre Trenčín urobili,“ prihovoril sa oceneným primátor mesta Richard Rybníček.

Cenu za Najlepší športový mládežnícky kolektív si odniesli dorastenci HK Dukla Trenčín a tiež mládežnícke družstvo Fitness Gabrhel.

V kategórii Najlepší handicapovaný športovec si z rúk predstaviteľov mesta prevzal nepočujúci Július Maťovčík, ktorý v cyklistke reprezentuje nie len mesto, ale aj celé Slovensko.

  Pokračovanie článku pod reklamou  

Najlepšími trénermi sa v tomto roku stali kondičný tréner Branislav Lobotka a Radovan Šimočko.

Cenu v kategórii Najlepší športový kolektív si odniesli florbalové kluby AS Trenčín a 1. FBC Trenčín.

Najlepšími športovcami mesta Trenčín za rok 2017 sa stali Monika Chochlíková (kickbox), Michaela Pavleová (fitness) a Adela Ondrejovičová (bodyfitness).

Cenu za celoživotný a výnimočný prínos v športe v Trenčíne si vyslúžil bývalý futbalista a tréner Jozef Jankech.
Prečítajte si viac:


Zdroj: Mesto Trenčín