Policajti zastavili rýchlo idúce auto, sedel v ňom muž, ktorý si sekerou zaťal do ruky a krvácal


Foto: Policajti zastavili rýchlo idúce auto, sedel v ňom muž, ktorý si sekerou zaťal do ruky a krvácal Foto: KR PZ Trenčín

Policajti Okresného inšpektorátu OR PZ z Považskej Bystrice počas kontroly zameranej najmä na dodržiavanie maximálnych povolených rýchlosti namerali na ceste I/49 v obci Vieska - Bezdedov v Púchovskom okrese vozidlo Honda Civic, ktoré jazdilo cez obec rýchlosťou 92 km/h. 

Policajti postupovali podľa predpisov a auto zastavili. Vodička Hondy bola mladá 22-ročná Barbora. Keď jej policajti začali vysvetľovať závažnosť priestupku, mladá žena im s plačom vysvetľovala, že vezie svojho partnera do nemocnice. Na sedadle spolujazdca sedel mladý muž, ktorý si sekerou nešťastne zaťal do ruky a cez obväz mu presakovala krv. Na zadných sedadlách auta sedeli okrem nich aj dve malé deti. 

„Keď policajti- práp. Juraj Martiš (vpravo) a ppráp. Peter Beláš videli, v akom je mladá žena ťažkom rozpoložení, vystresovaná a uplakaná, okamžite konali. Ich prioritou sa stalo dopraviť zraneného muža do nemocnice,“ uvádza Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ Trenčín.

Zranený muž si teda presadol k nim do auta a dopravní policajti ho previezli do púchovskej nemocnice. Vzhľadom k okolnostiam policajti vyriešili tento priestupok len napomenutím. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín