Mesto Trenčín sa zapája do súťaže ŽIHADIELKO o ďalšie detské ihrisko, podporiť ho môžete aj vy


Foto: Mesto Trenčín sa zapája do súťaže ŽIHADIELKO o ďalšie detské ihrisko, podporiť ho môžete aj vy

Spoločnosť Lidl vyhlásila aj tento rok súťaž Žihadielko, v ktorej pribudla kategória pre mestá, ktoré už jedno ihrisko vyhrali. Trenčín sa tak opäť zapája do súťaže. 

„Trenčania v roku 2017 prehlasovali svojich “súperov” a tak v kategórii miest s počtom obyvateľov nad 35 tisíc obsadil Trenčín 1. miesto s celkovým počtom 138 299 odovzdaných hlasov. Detské ihrisko Žihadielko bolo teda vybudované i v našom meste, v parku pod Juhom. Trenčín sa aj v tomto roku zapojil do súťaže a preto prosíme všetkých obyvateľov i priaznivcov nášho mesta o hlasy pre Trenčín,“ informovalo mesto o súťaži. 

Hlasovanie je už spustené a potrvá do 28. februára do polnoci. Každý deň môžete hlasovať 2-krát. Stačí sa prihlásiť na internetovej stránke súťaže ŽIHADIELKO. Prihlasovanie prebehne len pri prvom hlasovaní. 

„Po prvom zahlasovaní máte možnosť pridať ešte jeden bonusový hlas, keď úspešne zvládnete jednoduchú hru s Majou alebo Flippom. V tom okamihu sa automaticky započítava ďalší hlas pre Trenčín. Každý deň teda môžete pridať z jednej emailovej adresy alebo facebookového účtu dva hlasy!“ dodáva mesto Trenčín.

Aj takýmto spôsobom môžete podporiť mesto pri budovaní nového detského ihriska, ktoré určite poteší nie len tých najmenších. 

Prečítajte si viac:


Zdroj: Mesto Trenčín