Traja králi a Trenčianska elektrická železnica vás pozývajú na prvú jazdu električky v tomto roku


Foto: Traja králi a Trenčianska elektrická železnica vás pozývajú na prvú jazdu električky v tomto roku Foto: Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčianska elektrická železnica pozýva všetkých záujemcov na svoju prvú tohtoročnú jazdu, ktorá sa ponesie v znamení troch kráľov. Sviatočný deň si tak môžete vychutnať v kráľovskej spoločnosti, pretože nebudú chýbať ani Gašpar, Melichar a Baltazár. 


„Trenčianska elektrická železnica spoločne s Trenčianskym samosprávnym krajom, obcou Trenčianska Teplá, oblastnou organizáciou cestovného ruchu Trenčianske Teplice a Ministerstvom dopravy a výstavby SR pozýva na jazdu Trojkráľovou električkou, ktorá sa uskutoční v sobotu 6. januára 2018,“ informuje Trenčiansky samosprávny kraj. 

Cestovné lístky si môžete zakúpiť priamo v električke. Obyčajný lístok stojí 1 euro a zľavnený lístok pre deti od 6 do 15 rokov, ZŤP cestujúcich a dôchodcov je 50 centov. Deti do 6 rokov cestujú touto električkou zadarmo. V cene lístka je pre cestujúcich pripravené aj príjemné prekvapenie v podobe horúceho čaju a punču na zahriatie. 


Spoje budú premávať tri razy za deň. Z Trenčianskej Teplej odchádza električka o 13:00, 15:00 a 17:00. Z Trenčianskych Teplíc sú jazdy naplánované o 13:40, 15:40 a 17:40. 


 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj