Podvečerné predvianočné koncerty v meste sa začínajú, zajtra ich uvedie folklórna skupina Teplanka


Foto: Podvečerné predvianočné koncerty v meste sa začínajú, zajtra ich uvedie folklórna skupina Teplanka Foto: trencin.sk

Už od stredy, 6. decembra 2017, prinesie festival Čaro Vianoc pod hradom každovečerné predvianočné koncerty na námestí. Vianočnú atmosféru tak doplní a spríjemní zvuk hudby. 

Podvečerné koncerty uvedie už zajtra, 6.12, o 17:00 folklórna skupina z Trenčianskej Teplej - Teplanka. Vo štvrtok o 17:00 zaznejú koledy speváckeho súboru Opatovčan. O 18:30 sa môžete tešiť na adventný koncert najstaršej dychovej hudby v trenčianskom regióne - Drietomanky.

V piatok 8. decembra čaká návštevníkov 9-členný štýlový orchester Fats Jazz Band. Na predvianočnom námestí tak zaznejú swingové hity s atmosférou starých dobrých čias. O 18:30 odohrá trenčianska skupina NaNovo hity Mariky Gombitovej a skupiny Modus. 

Na podvečerné koncerty sa môžete tešiť každý pracovný deň až do 23. decembra. Vrámci nich sa predstavia folklórne skupiny, zbory, kapely a čítať sa budú aj vianočné príbehy a rozprávky. Celodenné programy sú pripravené na bronzový a strieborný víkend.

Podrobný program festivalu nájdete aj na facebook.com/kic.trencin


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: trencin.sk