Hradné dielničky pre tvorivé detičky čakajú na deti aj túto nedeľu v kasárňach na Trenčianskom hrade


Foto: Hradné dielničky pre tvorivé detičky čakajú na deti aj túto nedeľu v kasárňach na Trenčianskom hrade Foto: facebook.com/events/2036809059930091

Aj túto nedeľu, 22. apríla, môžete prísť so svojimi ratolesťami na Trenčianky hrad, kde ich čakajú tvorivé dielne. Podujatie s názvom Hradné dielničky pre tvorivé detičky sa na Trenčianskom hrade konajú každú druhú aprílovú a tiež májovú nedeľu.

„Pre vašich drobcov sme zvolili zaujímavé a veselé témy, ktoré ich potešia a domov si odnesú vlastnoručne vyrobené dekorácie či iné užitočnosti,“ uvádzajú organizátori podujatia.

22. apríl sa v dielňach na Trenčianskom hrade ponesie v duchu osláv blížiaceho sa Dňa Zeme. Na deti čakajú rôzne aktivity ako napríklad veselé kamienky, či malý záhradkár a sadenie semienok.

Tvorivé dielničky nájdete v priestoroch kasárne Trenčianskeho hradu na 2. poschodí, a to od 14:00 do 17:00.

Keďže v týchto priestoroch prebieha aj aktuálna výstava Hračky minulosti, na svoje si prídu nie len tí najmenší, ale aj tí starší.

Okrem toho máte aj možnosť absolvovať víkendovú aprílovú prehliadku hradu zo série Čriepky minulosti. Sprevádzať vás na nej budú aj talentovaní herci z divadelného zoskupenia Z malého Ríma. 


Miesto: Trenčiansky hrad
Dátum: 08.04.2018 - 14:00    20.05.2018 - 17:00


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trenčiansky hrad