Ďalšie dopravné obmedzenie v Trenčianskom kraji. Od 15.mája do 5.júna uzavrú cestu v Považskej Bystrici


Foto: Ďalšie dopravné obmedzenie v Trenčianskom kraji. Od 15.mája do 5.júna uzavrú cestu v Považskej Bystrici Foto: FB/Mesto Považská Bystrica

Považskobystrickí policajti upozorňujú motoristickú verejnosť, že v čase od 15. mája do 5. júna bude na ceste II/507 v km 195,958 mimo obce v katastrálnom území Považská Bystrica – Podvažie a Plevník-Drienové úplná uzávierka tohto úseku cesty. Informovalo o tom mesto Považská Bystrica na svojich stránkach.


„Vzhľadom k uvedenému žiada dopravný inšpektorát v Považskej Bystrici účastníkov cestnej premávky a celú motoristickú verejnosť, aby pri plánovaní ciest, v rámci ktorých verejnosť využíva uvedený úsek cesty, zohľadnili dopravné obmedzenia, zvýšili opatrnosť a pozornosť a sledovali dočasné dopravné značenie a zariadenia, prípadne rešpektovali pokyny osôb určených na riadenie premávky,“ doplnila považskobystrická samospráva.


Dôvodom uzávery bude podľa vyjadrenia mesta  realizácia stavby „Zlepšenie cyklistickej infraštruktúry v TSK časť7: úsek Považská Bystrica – hranica ŽSK“. Doprava bude vedená po obchádzkových trasách v rámci ciest I/61, I/10, II/507, II/517 a bude usmerňovaná umiestneným dočasným dopravným značením a dopravnými zariadeniami,“ ozrejmilo mesto.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: