Požiar rodinného domu v Dubnici nad Váhom si vyžiadal dve obete


Foto: Požiar rodinného domu v Dubnici nad Váhom si vyžiadal dve obete
Galéria: 4 fotky
Foto: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj

Tragédia v Dubnici nad Váhom. Pri požiari rodinného prišli o život dve osoby. Ako informovala trenčianska polícia, na tiesňovú linku polície bol dnes o 15:00 hodine nahlásený požiar rodinného domu.

Na miesto udalosti boli okamžite vyslané všetky záchranné zložky. „Z domu boli vytiahnuté dve osoby, 64 ročná žena a jej 38 ročný syn, ktorým žiaľ už záchranári nedokázali pomôcť,“ skonštatovali trenčianski policajti na svojich stránkach s tým, že polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenie.

Marián Petrík z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne doplnil, že okamžite po ohlásení požiaru na tiesňovú linku, boli na miesto vyslaní 6 hasiči z Dubnice nad Váhom s dvomi cisternami a dvaja hasiči a zdravotní záchranári z Trenčína. “Po príchode na miesto bolo zistené, že dom je značne zadymený,” pokračoval M. Petrík s tým, že bolo podozrenie, že vo vnútri sa nachádzali dve osob, čo sa žiaľ potvrdilo.

Ani napriek rýchlemu zásahu záchranných zložiek sa dvojicu nepodarilo zachrániť. Ako na záver dodal M. Petrík, hasiči vykonali lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru a postihnuté priestory prirodzeným spôsobom odvetrali.

Na mieste je momentálne aj zisťovateľ príčin požiaru a aktuálne sú vykonávané prvotné procesné úkony za účelom objasnenia tejto tragickej udalosti.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu