Pri Trenčíne sa budú konať cyklistické preteky, ktoré spôsobia obmedzenie dopravy


Foto: Pri Trenčíne sa budú konať cyklistické preteky, ktoré spôsobia obmedzenie dopravy Foto: Facebook/Krásna Ves

V sobotu dňa 8. apríla 2023 v čase od 9:00 hod. do 19:30 hod. a v nedeľu 9. apríla 2023 od 12:30 hod. do 17:30 hod. sa budú konať Medzinárodné etapové cyklistické preteky jednotlivcov pod záštitou predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Bašku. Z tohto dôvodu budú uzatvorené cesty, ktorými povedie trať. Informovala o tom obec Krásna Ves v svojom príspevku na sociálnej sieti Facebook.

Dopravné obmedzenia zasiahnu v čase pretekov od 9:30 hod. komunikácie na trati Podlužany, Dežerice, Horňany, Bobot, Motešice, Krásna Ves, Timoradza a Podlužany. Od 12:30 hod. do 14:30 hod. je plánovaná prestávka a následné budú preteky pokračovať od 15:00 hod. Premávka bude púšťaná v smere pretekov za posledným vozidlom, ktorým bude policajné vozidlo so šachovnicovou zástavou.

V nedeľu sa preteky začínajú o 13:00 hod. Premávka bude obmedzená na trati Podlužany, Timoradza, Krásna Ves, Motešice, Bobot, Horňany a Dežerice. Polícia má dopravu regulovať rovnakým spôsobom, ako počas predošlého dňa.

Týmto by sme Vás požiadali, aby ste svoje motorové vozidlá neparkovali pozdĺž hlavnej cesty a zabezpečili zvieratá proti úniku. Takisto by sme Vás požiadali, aby ste rešpektovali príslušníkov polície a organizátorov a tým predišli konfliktom a prispeli tak k hladkému priebehu pretekov. Premávka bude obmedzená, autám bude povolený pohyb po trati len v čase prestávky a po skončení pretekov. Počas pretekov obmedzené autobusové spojenie,“ uviedla obec.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu