V pondelok a aj v priebehu zajtrajšieho dňa bude na ulici Zámok a okolie v Bojniciach, v lokalite známej ako „Lamanica“, prebiehať pokládka novej asfaltovej vrstvy. Práce budú trvať počas celého dňa, pričom doprava bude na postihnutých úsekoch riadená striedavo.
Vodiči upozorňujú prostredníctvom verejnej skupiny Dopravný servis - Prievidza a okolie, že v úseku treba počítať so zdržaním a ideálne bude, sa tejto ceste radšej úplne vyhnúť.
Vodiči by mali počítať s možným zdržaním a zvýšenou dopravnou záťažou v danej oblasti. Mesto odporúča využiť obchádzkové trasy smerom na Opatovce alebo Nitrianske Rudno, aby sa predišlo kolónam a dopravným komplikáciám. Obyvateľov aj návštevníkov prosia o trpezlivosť a dodržiavanie pokynov dopravného značenia.