V sobotu sa preženú okolím Považskej Bystrice veteráni, čaká nás už 12. ročník Veterán tour Manín


Foto: V sobotu sa preženú okolím Považskej Bystrice veteráni, čaká nás už 12. ročník Veterán tour Manín Foto: veteran-povazie.sk

Veterán tour Manín 2018 sa už blíži. Aj tento rok sa vďaka Klubu historických vozidiel Považie preženú okolím Považskej Bystrice veteráni. Okolité mestá a obce sa môžu tešiť na takmer 60 osobných automobilov a 7 nákladných. Nebudú chýbať značky ako Tatra, staré Fordy, či Škody a nájde sa aj nejaká tá Lada.

12. ročník podujatia Veterán tour Manín opäť poteší tradičnou trasou .

„Pre účastníkov je pripravený zaujímavý program s prejazdom Manínskej tiesňavy pod majestátnym vrchom Manín. Naše stretnutie je veľmi atraktívne aj pre našich divákov a obdivovateľov, ktorí už tradične lemujú prakticky celú trasu,“ uviedol Štefan Blaško, riaditeľ pretekov.

Zjazd veteránov sa začne už v piatok, 15. júna. V sobotu, 16. júna, od 8:30 do 9:00 odštartujú tour na Podjavorníku. Autá sa presunú do Považskej Bystrice, kde si budú môcť záujemcovia pozrieť výstavu veteránov od 10:00 do 11:30 a na obed sa presunú do Nimnice.  

Od 14:00 do 15:00 potešia výstavou na námestí v Bytči odkiaľ sa vyberú do Stupného a Brvnišťa. Napokon navštívia Papradno a vyrazia do cieľa, ktorým je Podjavorník.

Po príchode do cieľa čaká účastníkov vyhodnotenie 12. ročníka a spoločná zábava. Nenechajte si ujsť jedinečnú prehliadku veteránov a príďte si zaspomínať na staré dobré časy.


Miesto: Považská Bystrica a okolie
Dátum: 16.06.2018 - 08:00    19:00


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Klub historických vozidiel Považie