Trenčín na Korze si môžete opäť vychutnať už v sobotu, čaká vás príjemná atmosféra a bohatý program


Foto: Trenčín na Korze si môžete opäť vychutnať už v sobotu, čaká vás príjemná atmosféra a bohatý program Foto: facebook.com/trencinnakorze

Trenčín na Korze si môžete po minuloročnom úspešnom štarte vychutnať opäť, a to už v sobotu 26. mája. Od rána bude pre vás pripravené množstvo stánkov s výrobkami šikovných ľudí, predovšetkým z okolia Trenčína. Neváhajte a prí´dte aj vz vytvoriť príjemnú atmosféru na modernom mestskom trhu. 

„Prvý ročník podujatia sa v septembri minulého roka vydaril nad očakávania. Organizátorov prekvapil nielen počtom ľudí, ktorí prišli, ale hlavne tým, ako dlho niektorí z nich pobudli na ulici, ktorá je počas víkendu prázdna a neponúka veľa dôvodov, prečo by na nej mal človek zostať. OZ Sýkorka sa preto rozhodlo Ulicu 1. mája zaplniť aj v sobotu 26. mája 2018,“ informovalo mesto Trenčín.

Popri korzovaní sa môžete tešiť aj na ďalšie sprievodné aktivity ako sú napríklad workshopy v spolupráci s KC Aktivity alebo prednášky a pozorovania vo Hvezdárni. Čaká vás aj bohatý kultúrny program, k čomu prispeje aj folklórny súbor Nadšenci, Hudobná skupina Evolet a Random Choise. O skvelú hudbu sa postará aj DJ Kvasnica.


Deti poteší divadlo Jaja a množstvo tvorivých aktivít, ako napríklad aranžovanie kytičiek, či pletenie vrkočov a ďalšie. 

O 20:30 si môžete prísť do letného Art kina Metro pozrieť nezabudnuteľnú klasiku - Obchod na korze. 

Neváhajte a príďte si aj vy vychutnať atmosféru mesta Trenčín na Korze

Aktuálne informácie môžete sledovať aj na facebookovej stránke udalosti: https://www.facebook.com/events/1987673284805450/ 


Miesto: Ulica 1. mája, mesto Trenčín
Dátum: 26.05.2018 - 09:30    22:00


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu