Pri obci Sebedražie došlo včera večer k tragickej dopravnej nehode, zahynul pri nej 37-ročný vodič


Foto: Pri obci Sebedražie došlo včera večer k tragickej dopravnej nehode, zahynul pri nej 37-ročný vodič
Galéria: 4 fotky
Foto: KR PZ Trenčín

Včera večer, 3. mája, krátko pred 20:00 došlo na ceste v obci Sebedražie v okr. Prievidza k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 37-ročný Marián z okresu Prievidza.

Podľa doterajších zistení šiel 37-ročný Marián vozidlom Seat Leon smerom z Prievidze do obce Sebedražie. Počas jazdy prešiel do protismeru a zišiel z cesty, kde narazil do brehu kanála a následne do stromu. Vozidlo skončilo po náraze prevrátené na streche. Mladý vodič, bohužiaľ, na mieste podľahol zraneniam.

Policajti nariadili odber krvi vodiča, aby vylúčili požitie alkoholu alebo inej návykovej látke. Škoda, ktorá pri nehode vznikla, je zatiaľ vyčíslená na 2 000 eur. Počas dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov riadili dopravu na ceste policajti.

Presné príčiny a okolnosti nehody sú v súčasnosti predmetom policajného vyšetrovania.

„Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenie. Príčina a miera zavinenia tejto tragickej dopravnej nehody, pri ktorej zbytočne vyhasol ľudský život je v štádiu vyšetrovania,“ informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.
Prečítajte si viac:


Zdroj: KR PZ Trenčín