VIDEO: Polícia vypátrala mladíkov, ktorí 30. apríla napadli vodiča v kolóne bejzbalovou pálkou


Foto: VIDEO: Polícia vypátrala mladíkov, ktorí 30. apríla napadli vodiča v kolóne bejzbalovou pálkou Foto: KR PZ Trenčín

Polícia vypátrala dvoch mužov, ktorí v pondelok 30. apríla večer napadli bejzbalovou pálkou vodiča v kolóne pri svetelnej križovatke v Dubnici nad Váhom. Dvaja muži v čase okolo 21:50 zablokovali strieborným VW Passatom červenú Škodu Fabia. Vyšli z auta a jeden z nich vytiahol z kufra bejzbalovú palicu. Vodiča Fabie udreli priamo do tváre a z miesta odišli.


Trenčianskym policajtom sa aj vďaka medializovaní prípadu podarilo udalosť objasniť. Získali kamerový záznam, ktorý zachytáva takmer celý incident a vďaka tomu vypátrali dvoch mladíkov z Dubnice nad Váhom - bratia vo veku 22 a 19 rokov teraz čelia závažnému obvineniu.  

„Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Trenčína obvinil dvoch bratov vo veku 22 a 19 z Dubnice nad Váhom z pokusu zločinu „ublíženie na zdraví“ spáchaného formou spolupáchateľstva v súbehu s prečinom „výtržníctvo“. V uvedenom prípade naďalej vykonávame procesné úkony,“ informovala Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne. 

Polícia zverejnila predmetné video aj na svojej facebookovej stránke. Upozorňujeme, že video obsahuje vulgarizmy.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín