Dvaja muži napadli bejzbalovou pálkou 34-ročného vodiča priamo v kolóne na križovatke


Foto: Dvaja muži napadli bejzbalovou pálkou 34-ročného vodiča priamo v kolóne na križovatke Foto: ilustračná - pixabay.com

Po tragickej pondelkovej dopravnej nehode cisterny na diaľnici D1, pri ktorej zomrel 33-ročný otec troch detí, odkláňali policajti kvôli hrozbe výbuchu dopravu na cestu I/61. Zhustená doprava na ceste viedla k tvore rozsiahlych kolón.

Hoci polícia apelovala na vodičov, aby jazdili opatrne a zodpovedne, na križovatke v Dubnici nad Váhom došlo k potýčke a dvaja muži napadli bejzbalovou pálkou 34-ročného vodiča.

Doposiaľ neznámi páchatelia v pondelok, 30. apríla, okolo 21:50 neďaleko svetelnej križovatky pri supermarkete Tesco v Dubnici nad Váhom zablokovali svojim autom zn. VW Passat druhé vozidlo zn. Škoda Fabia. Z Volkswagenu vystúpili dvaja muži a jeden z nich vytiahol z kufra auta bejzbalovú pálku.

Údajne so slovami „Ako to jazdíš,“ udrel vodiča Fabie pálkou priamo do hlavy. Poškodený 34-ročný muž z okresu Púchov utrpel pri útoku zlomeniny tvárových kostí. So zraneniami ho previezli do nemocnice, kde musel podstúpiť operáciu.


Polícia už začala vyšetrovanie udalosti a obracia sa aj na verejnosť so žiadosťou o informácie a identifikáciu strieborného vozidla VW Passat s ilavskými značkami.

„Vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície z Trenčína už v predmetnej veci vedie trestné stíhanie a to vo veci zločinu ublíženia na zdraví. Nakoľko premávka bola v čase uvedeného napadnutia hustá a aj v blízkosti supermarketu a svetelnej križovatky sa pohybovalo veľa ľudí, žiadame verejnosť o pomoc pri stotožnení uvedeného vozidla VW Passat striebornej farby, ev. čísla Il a mužov, ktorí 34-ročného vodiča červenej Fábie s púchovským evidenčným číslom napadli,“ uvádza Elena Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trenčíne.

Akékoľvek informácie môžete polícii hlásiť aj na čísle 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Trenčín