Trenčiansky majáles 2018 sa už blíži, láka bohatým programom plným skvelej hudby a kvalitnej zábavy


Foto: Trenčiansky majáles 2018 sa už blíži, láka bohatým programom plným skvelej hudby a kvalitnej zábavy Foto: visittrencin.sk

Na zrekonštruovanom Mierovom námestí sa bude ako prvé podujatie konať Trenčiansky majáles. Od 30. do 1. mája čaká na návštevníkov bohatý kultúrny program.

Už v pondelok 30. apríla postavia tradičný Máj na Mierovom námestí pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov. O 16:00 ho budú zdobiť dievčatá z folklórneho súboru Radosť. Atmosféru doplní trenčianska dychová hudba Opatovka.

Podujatie poteší nie len mladých, ale aj starších a deti. Okrem bohatého hudobného programu sú pripravené aj ďalšie vystúpenia.

O 12.30 sa na novom pódiu predstavia stále mladí tanečníci a speváci z folklórneho súboru Seniorklub Družba. Počas prvomájového programu vystúpi aj folklórny súbor Nadšenci, hviezdy s televíznej súťaže Zem spieva, ale aj folkloristi zo súboru Radosť. Vystúpenie si pripravil aj folklórny súbor Gymnázia Ľ. Štúra Trenčan.

O 17:00 vystrieda folklórnu zábavu skupina The Backwards, s ktorou si môžete zaspievať známe hity kapely Beatles. Ich interpretácia, kostýmy, skvelá šou a dvojnásobné víťazstvo na prestížnom New York Beatlefeste sú zárukou skvelej zábavy.

Organizátori podujatia nezabudli ani na detských divákov, ktorých o 11:00 čaká veselá hudobná rozprávka Divadla Portál s názvom Rozprávkový hrniec. herci budú so svojim predstavením čakať na deti na Farskej ulici.


Deti budú môcť svoju kreativitu využiť na popoludňajších retro tvorivých dielňach, kde si budú môcť vyrobiť prvomájové mávadlá. Na námestí sa udomácnia i živé zvieratká z farmy a novinkou budú ukážky podkúvania koníka.

O 19:00 odštartuje kapela Polemic tradičnú prvomájovú tancovačku na Mierovom námestí. Nenechajte si ujsť legendárne hity a dobrú náladu.

Bližšie informácie o programe nájdete aj na facebookovej stránke udalosti. Miesto: Mierové námestie, Trenčín
Dátum: 30.04.2018 - 16:00    01.05.2018 - 23:58


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: visittrencin.sk