Festival Grape štartuje už tento piatok na trenčianskom letisku. Ako bude riadená doprava?


Doprava Trenčín

Foto: Festival Grape štartuje už tento piatok na trenčianskom letisku. Ako bude riadená doprava?
Zobraziť detail

V piatok 9. augusta začína XIII. ročník festivalu Grape, ktorý sa opäť koná na letisku v Trenčíne. Polícia Trenčianskeho kraja očakáva, že účastníci začnú prichádzať od rána a postupne sa presunú do areálu festivalu. Parkoviská budú otvorené od 8:00 hod. a brány festivalu sa otvoria o 12:00 hod.

„Polícia žiada návštevníkov, aby venovali pozornosť a rešpektovali dočasné dopravné značenie týkajúce sa príjazdových trás na festival z dôvodu rekonštrukčných prác na ceste I/9 a uzatvorených mostov na ceste I/9,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Vodiči prichádzajúci z Bratislavy budú nasmerovaní k zjazdu z D1 na diaľničnej križovatke Lúka. Tí, ktorí prichádzajú zo Žiliny, budú nasmerovaní k zjazdu z D1 na diaľničnej križovatke Nové Mesto nad Váhom. Oba smery budú pokračovať po ceste II/507 na obec Beckov, Trenčianske Stankovce a následne cez obec Veľké Bierovce do areálu letiska Trenčín.

Vodiči prichádzajúci z Prievidze po ceste I/9 budú vedení príjazdovou trasou cez novú okružnú križovatku pri obci Trenčianska Turná, smerom na Veľké Bierovce a potom na letisko.

Všetky tri príjazdové trasy na festival sú označené dočasným dopravným značením. „Žiadame všetkých účastníkov festivalu, aby venovali pozornosť a rešpektovali dopravné značenie, pokyny polície a usporiadateľov, a aby si z festivalu odniesli domov len pozitívne zážitky, dodala polícia na záver.



Najnovšie v Trenčianskom kraji

Najnovšie zo Slovenska

Najnovšie zo zahraničia