Akčná babička z Trenčína: prostredníctvom Facebooku hľadá parťáčku pre vnučku na prázdniny


Foto: Akčná babička z Trenčína: prostredníctvom Facebooku hľadá parťáčku pre vnučku na prázdniny Foto: FB Trenčan

Skvelý nápad vymyslela pani Jarmila z Trenčína, ktorá bude mať v júli vnučku na prázdninách. Aby sa dievčatko nenudilo, babka vymyslela akčný plán, ktorý uverejnila vo verejnej skupine Trenčan na sociálnej sieti. „Od 8.7.mám v Trenčíne za mostami na prázdninách 11 ročnú vnučku. Nejaká babka alebo mamina s podobnou slečnou k nám v tomto dátume do záhrady okúpať sa, dať kávu, nech sa baby zabavia a nečumia do mobilu.“ Tak znela ponuka pani Jarmily.

Nápad okamžite ocenilo niekoľko rodičov z Trenčína, ktorých ponuka zaujala. „To je tak milá a krásna ponuka, hneď vám to prezdieľam, nech sa nejaká kamoška nájde. Prajem krásne prázdniny a užite si to,” píše Ľubica. Nápad si našiel nakoľko desiatok fanúšikov, ktorí sa snažili posunúť lákavú ponuku, aby sa našla vhodná spoločnosť. „Tak toto je super, konečne niekto s normálnym zdravým názorom a ponukou pre ľudí, nemám síce vnučku, ale je to fajn od Vás. Veľmi milé,” píše Janka. 

Medzi komentármi sa našlo aj zopár ponúk na stretnutie„V pohode dajte vedieť, mam takú vnučku a som aj zo Zlatoviec, “ píše Margita, ktorá si s pani Jarkou vymenili správu a nás zaujímalo, či sa skutočne podarilo nájsť parťáčku pre mladú slečnu. „Áno ohlásili sa mi reálne asi 3 mamičky. Dohodli sme sa, že keď vnučka príde, napíšem im a uvidíme. Proste mamičky môžu kávičkovať alebo oddychovať na záhrade a dievčatá nech sa zabavia.,” napísala nám Jarka. 


Samozrejme, že v rámci dohody nechcela nikomu zabezpečovať stráženie, keďže ako sama píše, nie je pedagóg ani tábor, ale príjemná spoločnosť poteší všetky strany. Navyše v prostredí, ktoré ponúka skvelé možnosti pre dievčatá v rovnakom veku. Výborný nápad aj inšpirácia, čo poviete?Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: