Polícia v Prievidzi hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej sa zranil motorkár aj jeho spolujazdkyňa


Foto: Polícia v Prievidzi hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej sa zranil motorkár aj jeho spolujazdkyňa

Polícia v Trenčianskom kraji hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo uplynulý piatok približne o 17:10 hod. na ceste I/9 v obci Horné Vestenice v okrese Prievidza. 

„Na základe doteraz zisteného, 24-ročný vodič motocykla z doposiaľ nezistených príčin zišiel mimo vozovku vľavo, čím došlo k jeho pádu a rovnako aj k pádu jeho spolujazdkyne,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

Spolujazdkyňu musel previezť vrtuľník

Vodič motocykla sa pri nehode zranil, preto ho previezli do nemocnice. Polícia však nepozná bližšie zranenia ani dobu liečenia, ktorú si zranenia vyžiadali. Aj jeho 25-ročná spolujazdkyňa utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz do nemocnice leteckou záchrannou službou.


Dychová skúška u vodiča skončila s negatívnym výsledkom. Pri dopravnej nehode došlo ku škode na motocykli v odhadovanej výške dvetisíc eur, no príčiny a okolnosti tejto nehody objasňuje polícia v Prievidzi.

V tejto súvislosti sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri objasnení predmetnej dopravnej nehody.

„Žiadame svedkov, ktorí videli priebeh tejto dopravnej nehody alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname vozidla, aby sa prihlásili osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne nás môžu kontaktovať na známom čísle 158 alebo formou súkromnej správy na Facebooku Polícia SR - Trenčiansky kraj,“ žiada polícia.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: