Tragédia v okrese Prievidza, vo vírivke našli dve telá bez známok života


Foto: Tragédia v okrese Prievidza, vo vírivke našli dve telá bez známok života
Galéria: 4 fotky
Foto: TVJOJ

Nehybné telá, ktoré našli svedkovia nešťastia patrili páru, ktorí sa na začiatku vzťahu rozhodol schladiť vo vírivke miestneho penziónu. V obci Gápel, v okrese Prievidza, domáci obyvatelia videli večer, pred nešťastným ránom, muža a ženu vo veselej nálade prichádzať taxíkom po desiatej hodine večer k penziónu.

Čo sa však stalo potom je už predmetom vyšetrovania. „Prišli sem o desiatej večer taxíkom, mali vypité, potom sa asi v noci išli kúpať alebo čo. Bol som vonku, prišiel zamestnanec krčmy a išiel sa tam pozrieť. Potom sem za mnou vybehol a povedal, že tam vidí dve telá. Ja som zavolal policajtov,” doplnil pre TVJOJ sused, ktorí našiel so zamestnancom už len telá bez známok života.

Galéria: 4 fotky

Podľa dostupných informácií ide o miestneho krčmára, ktorý po sebe zanechal malú dcérku a jeho novú priateľku. Polícia nateraz pracuje s rôznymi verziami a nevylučuje ani cudzie zavinenie, či technické zlyhanie vírivky. Privolaný na miesto nehody bol experta z kriminalisticko-expertízneho ústavu v Bratislave. Práve ten má zistiť, či ich nezabil elektrický prúd. ”Či elektrika, neviem. Ja si myslím, že alkohol. Ja som ich ešte večer videl fajčiť a boli riadne opití,” dodal sused.


„Nakoľko stále prebiehajú prvotné úkony trestného konania, informácie poskytneme, až keď to procesná situácia dovolí,” v krátkosti povedala pre TVJOJ vedúca oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne, Ingrid Krajčíková.
Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: