Trenčania sa dočkali, mesto otvára letné kúpalisko. Aké sú ceny?


Foto: Trenčania sa dočkali, mesto otvára letné kúpalisko. Aké sú ceny?
Galéria: 4 fotky
Foto: Mesto Trenčín

Leto je v plnom prúde a Trenčania vyhľadávajú spôsoby ako sa ochladiť. Niektorí sa dovolávali letného kúpaliska už začiatkom mesiaca, no počasie nebolo priaznivé. Momentálne sú podmienky na prípravu ideálne, preto sa rozhodlo mesto naplánovať otvorenie letnej sezóny na piatok 21. júna. 

„Otvárame letné kúpalisko. V piatok, 21. júna, privíta prvých návštevníkov. Denná prevádzka kúpaliska bude do konca letných prázdnin. Otváracie hodiny zostávajú rovnaké, otvorené bude v pondelok od 12.00 do 20.00 a v ostatné dni od 10.00 do 20.00,“ píše mesto na svojich stránkach.

Galéria: 4 fotky

Služby, ktoré kúpalisko ponúka zostávajú nezmenené. „Plávanie bude možné v plaveckom a neplaveckom oddychovom bazéne, v ponuke je dopadový bazén s dojazdom toboganov, bazén pre malé deti, 4 tobogany,“ upresňuje mesto.


V rámci areálu sú aj doplnkové aktivity a športové ihriská. Detské ihrisko pre deti od 2 do 12 rokov, ihrisko plážového volejbalu, pingpongové stoly zábavná atrakcia, rýchle občerstvenie a nápoje, možnosť úschovy cenností v bezpečnostných schránkach a aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.“


Kompletný cenník si môžete pozrieť TU.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: