Policajti našli u 27-ročnej ženy injekčnú striekačku aj vrecká s bielou látkou. Hrozí jej väzenie 10 rokov


Foto: Policajti našli u 27-ročnej ženy injekčnú striekačku aj vrecká s bielou látkou. Hrozí jej väzenie 10 rokov
Galéria: 5 fotiek
Foto: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Vyšetrovateľka Policajného zboru (PZ) v Partizánskom vzniesla obvinenie voči 27-ročnej žene za nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. 

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo dostatočne preukázané, že obvinená v okrese Partizánske pri sebe a aj vo svojom obydlí neoprávnene prechovávala drogy,“ informuje polícia Trenčianskeho kraja na sociálnej sieti. 

Operatívni pracovníci kriminálnej polície z Partizánskeho u obvinenej zaistili injekčnú striekačku a priesvitné vrecko s obsahom bielej kryštalickej látky. Pri vykonaní domovej prehliadky polícia zaistila dve vrecká s obsahom bielej kryštalickej látky.


Zo zaistených drog by mohla pripraviť vyše 250 dávok

Podľa predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ, zo zaisteného množstva drog by bolo možné pripraviť minimálne 253 jednotlivých dávok metamfetamínu.

Na obvinenú ženu podala vyšetrovateľka PZ podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby, s ktorým sa súd stotožnil. Ak dokážu vinu obvinenej, hrozí jej trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: