Pri dopravnej nehode v novom Meste nad Váhom sa zranila seniorka aj malé dieťa


Foto: Pri dopravnej nehode v novom Meste nad Váhom sa zranila seniorka aj malé dieťa
Galéria: 3 fotky
Foto: Polícia TN

Novomestskí policajti boli v pondelok privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste II/581 v katastri Nového Mesta nad Váhom. Na mieste zistili, že vodička Seatu pri výjazde z križovatky na hlavnú cestu pravdepodobne nerešpektovala dopravné značenie a spôsobila náraz do druhého vozidla.

,,Následkom nerešpektovania dopravného značenia vošla žena do jazdnej dráhy vozidlu Citroen, ktoré viedol 19 – ročný vodič po hlavnej ceste. Ten v danom úseku predchádzal iné pred ním idúce vozidlo, v dôsledku čoho došlo ku zrážke s vozidlom Seat,“ opisuje situáciu polícia na sociálnej sieti.  


Galéria: 3 fotky

Pri dopravnej nehode sa zranila 58-ročná vodička a aj jej 5-ročná spolujazdkyňa. Obidve boli po nehode prevezené na ošetrenie do nemocnice. Vodiči obidvoch vozidiel boli podrobení dychovej skúške, ktorá dopadla negatívne. 

Predmetná dopravná nehoda je aktuálne v štádiu vyšetrovania. „Jazdite opatrne a zodpovedne a buďte pozorní voči všetkým účastníkom cestnej premávky. Snažte sa predvídať správanie ostatných vodičov, chodcov a cyklistov,“ žiada polícia prostredníctvom svojho profilu a upozorňuje, že podobným situáciám sa dá ľahko predísť, keď budeme venovať pozornosť riadeniu a rešpektovať značenie. 

Polícia v príspevku tiež prízvukuje, že je mimoriadne dôležité dodržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami, aby ste mali dostatok času na reakciu v prípade núdze.️ „Správne šoférovanie je kombináciou technických zručností, vedomostí a správneho prístupu. Dodržiavaním týchto zásad budete nielen bezpečným vodičom, ale tiež prispejete k bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: