V ankete za najlepšiu sestru je nominovaná aj Barbora Naňáková z trenčianskej nemocnice


Foto: V ankete za najlepšiu sestru je nominovaná aj Barbora Naňáková z trenčianskej nemocnice Foto: Facebook/Fakultná nemocnica Trenčín - Oficiálna stránka

Máte možnosť hlasovať za najlepšiu zdravotnú sestru v ankete Top sestry na Slovensku 2024. Nominovaná za Fakultnú nemocnicu Trenčín je Barbora Naňáková, ktorá v nemocnici pôsobí na oddelení geriatrie.

Vo svojej práci preukazuje vysokú profesionalitu, cieľavedomosť a zmysel pre tímovú prácu. Od začiatku pôsobenia na našom oddelení Geriatrie má pozitívny prístup k práci. Vo vzťahu k náročnému geriatrickému pacientovi je veľmi empatická, vždy ochotná pomôcť a dodať energiu a silu v najnáročnejších životných etapách nielen pacientom, ale aj ich blízkym,“ opisuje sestričku nemocnica na sociálnej sieti.

Úroveň svojich znalostí zvyšuje ďalším vzdelávaním sa, publikačnou činnosťou, ako aj účasťou a prednášaním na rôznych seminároch a vzdelávacích aktivitách. Na oddelenie prináša inovatívne myšlienky a postupy, vie byť nápomocná novonastúpeným kolegyniam, ale aj študentkám v nadobúdaní nových zručností a vedomostí.

Podporiť ju môžete svojím hlasom do štvrtka 20. júna. V prvom ročníku ankety Zdravotníckych novín a časopisu Sestra sa ocení spolu deväť nemocničných sestier v troch rôznych kategóriách: operačné odbory, internistické odbory a špecializované odbory.

Prečítajte si viac: