Mladá žena z Horoviec precenila svoje schopnosti a nabúrala rovno do stromu. Ťažko zranenú ju prevážal vrtuľník


Foto: Mladá žena z Horoviec precenila svoje schopnosti a nabúrala rovno do stromu. Ťažko zranenú ju prevážal vrtuľník
Galéria: 4 fotky
Foto: Polícia TN

Polícia v Trenčianskom kraji mala opäť plné ruky práce pre zlý odhad svojich šoférskych schopností. Iba 19 - ročná žena v obci Horovce pri Považskej Bystrici nezvládla jazdu a nabúrala svojím autom rovno do stromu. Paradoxne bolo jej auto označené Z - tkom, aby na ňu brali ostatní vodiči pozor, no sama jazdila bezohľadne.

Dopravní policajti z Považskej Bystrice boli privolaní k dopravnej nehode v obci Horovce. „19-ročná vodička jazdiaca od obce Kvášov pri prejazde ľavotočivou zákrutou pravdepodobne neprispôsobila rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky, následkom čoho prešla pravou časťou vozidla mimo vozovku.“ informuje o nehode polícia na sociálnej sieti.

Galéria: 4 fotky

Okolnosti nasvedčujú tomu, že mladá vodička neprispôsobila jazdu vlhkej ceste a precenila svoje schopnosti. „Po prejdení viac ako 23 metrov sa jej podarilo vrátiť na vozovku do protismeru. Aby sa vrátila späť do svojho pruhu strhla prudko riadenie doprava, v dôsledku čoho došlo k pravotočivému obráteniu vozidla a nárazu jeho bočnou časťou do stromu.“ opisuje náraz polícia.

Neopatrnosť sa skutočne nevypláca, mladá žena utrpela pri dopravnej nehode ťažké zranenia a bola letecky transportovaná do nemocnice. Presné okolnosti a príčiny tejto dopravnej nehody polícia naďalej objasňuje.Prečítajte si viac: