Pozor! V Novom Meste nad Váhom čakajte od zajtra výrazné kolóny


Foto: Pozor! V Novom Meste nad Váhom čakajte od zajtra výrazné kolóny Foto: nove-mesto.munipolis.sk/

S výrazným obmedzením počítajte na najfrekventovanejšej ulici v novom Meste nad Váhom. Od zajtra 5.6.2024 bude premávka na Malinovského ulici značne obmedzená. Domáci obyvatelia hovoria, aby sa vodiči pripravili na bratislavské kolóny. O dopravnom obmedzení priniesla informácie stránka aktualít z Nového Mesta nad Váhom Munipolis.sk.

Časť Malinovského cesty bude zúžená do jedného jazdného pruhu. Dôvodom tohto obmedzenia je odstraňovanie poruchy na vodovodnom potrubí, ktorého realizátorom bude Trenčianska vodárenská a kanalizačná spoločnosť (TVK)..

Mesto Nové Mesto nad Vám sa prostredníctvom svojej stránky ospravedlňuje vodičom a chodcom za prípadné zdržanie a žiada obyvateľov a prechádzajúcich cez mesto o trpezlivosť a rešpektovanie dopravnej situácie, aby nevznikali dopravné nehody v súvislosti s týmto obmedzením na vysoko frekventovanou úseku.

Komunikácia bude rozkopaná konkrétne v časti pred autobusovou zastávkou. „Predpokladáme, že premávka na tomto úseku, bude „zhustená“, preto využite, ak je to možné inú trasu. Informácie budeme na stránke priebežne aktualizovať.“ dodáva mesto.

Prečítajte si viac: