Kúpalisko v Považskej Bystrici otvára o pár dní. Cenník vstupov sa oproti minulému roku nezmenil


Foto: Kúpalisko v Považskej Bystrici otvára o pár dní. Cenník vstupov sa oproti minulému roku nezmenil Foto: msk.sk

Aj keď predpoveď počasia na nasledujúce nenasvedčuje tomu, že sa leto sa blíži, opak je pravdou. Na kúpaliskovú sezónu sa v uplynulých týždňoch chystali aj pracovníci Mestských športových klubov v Považskej Bystrici.

Po prípravných prácach je areál kúpaliska pripravený na prevádzku a v prípade priaznivého počasia mal svoje brány otvoriť v sobotu 8. júna. Kvôli nepriaznivej predpovedi počasia však s otvorením kúpaliska počkajú ešte niekoľko dní.

„Naďalej však budete mať k dispozícii krytú plaváreň. A ak bude počasie priať, kúpaliskovú sezónu by sme mohli spustiť budúci víkend,“ informuje mesto. Počas pracovných dní bude v prevádzke od 12:00 hod. do 19:00 hod. a cez víkendy bude k dispozícii od 10:00 hod. do 19:00 hod. 

„Nebude chýbať ani obľúbené večerné plávanie pre plavcov, počas pracovných dní od 19:00 hod. do 20:00 hod.,“ dodávajú z mesta. Cenník ostáva oproti minulému roku nezmenený. Vstup pre dospelých vyjde 5 eur, detský 3 eurá, seniori a ZŤP sprievodcovia zaplatia 2 eurá a ZŤP po predložení preukazu 3 eurá. Deti do päť rokov majú vstup zdarma a od 16:30 hod. je vstupné zvýhodnené.

Prečítajte si viac: