FOTO: V Dubnici bude uzavretá časť Ulice športovcov pre plánovanú cyklojazdu


FOTO: V Dubnici bude uzavretá časť Ulice športovcov pre plánovanú cyklojazdu
Galéria: 6 fotiek
Foto: mesto Dubnica nad Váhom

V sobotu 8. júna počítajte v Dubnici nad Váhom s dopravným obmedzením kvôli plánovanej cyklojazde. Mesto informuje na svojich stránkach obyvateľov, že z dôvodu konania každoročných cyklistických hobby pretekov Cyklojazda 2024 bude v sobotu 8. júna 2024 obmedzená doprava pri cieľovom dojazde, ktorý bude situovaný na Ulici športovcov.

Jazda povedie známou trasou medzi partnerskými mestami Dubnica nad Váhom a Otrokovice. „Športoví nadšenci vyrazia v sobotu ráno z partnerského mesta Otrokovice, pričom svoju takmer 90-kilometrovú trasu ukončia v Dubnici nad Váhom na Ulici športovcov oproti bytovému domu č. 657.“ informuje portál mesta.  


Galéria: 6 fotiek

V čase od 12.00 h do 16.00 hodiny bude pre túto akciu úplne uzavretá časť Ulice športovcov a to od križovatky pri CSS AVE po križovatku Ulíc Jána Kalinčiaka pre všetku dopravu. „Z ulice Kukučínovej nebude v danom čase umožnený vjazd na Ulicu športovcov. Hviezdoslavova ulica bude prejazdná v oboch smeroch, bude však potrebné počítať so zvýšenou premávkou.“ informoval mesto Miroslav Vaško, odborný referent dopravy, civilnej ochrany a obrany.

Odborník na dopravu zároveň dodal: „pokiaľ dôjde k ukončeniu pretekov skôr, ako je plánované, zo strany organizátorov bude promptne riešená aj dopravná situácia.“ Preto treba počítať so neplánovanými zmenami dopravy počas dňa.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: