Zábavné atrakcie a nabitý program: Najväčší detský rodinný festival 3FEST odštartuje už 8. júna!


Foto: Zábavné atrakcie a nabitý program: Najväčší detský rodinný festival 3FEST odštartuje už 8. júna!
Galéria: 7 fotiek

Najväčší detský rodinný festival v našom kraji, pre malých aj veľkých, otvorí svoje brány už druhú júnovú sobotu. Obľúbený rodinný festival Dubnický 3FEST, plný zábavných a nafukovacích atrakcii prinesie opäť po roku do nášho mesta športového ducha a skvelú atmosféru.

Headlinerom festivalu je slovenská kapela Peter Bič Project, tešiť sa môžete na tanečné vystúpenie v podaní víťazov talentovej televíznej šou Old School Brothers, svoje tanečné umenie na korčuliach predstaví aj Quad Maniax, zažiť môžete i bubnovú šou s workshopom s RYTMIKA.SK a veľa iného.

Čaká na vás viac ako 20 zábavných atrakcií - skákacie hrady, maxišmýkalky, lezecká stena, rodeo býk, vodný futbal a lodičky, najobľúbenejšia atrakcia Nerf aréna, či detská fun zóna.

Novinkou tohto roka bude Roller Disco a kurz tanca na korčuliach s Quad Maniax v mestskej športovej hale, v čase od 11:30 do 17:30 h. Stačí ak prídete, obujete korčule, na hlavu nasadíte helmu a korčuľovať sa hravo naučíte. Roller Disco je vhodná od 6 rokov dieťaťa s doprovodom dospelej osoby.

Moderuje - Martin “Chyno” Chynoranský.

A nielen to! Pre každé dieťa máme pripravený ako každý rok aj darček!

Celý program nájdete na: www.kultura.dubnica.eu

Vstupné (celodenný lístok, na mieste bude vstupenka vymenená za náramok):

  • 12 eur - dospelí
  • 8 eur - deti, študenti, ZŤP a doprovod k ZŤP, pre držiteľov Senior karty
  • deti do 3 rokov ZDARMA

Pri nákupe vstupeniek ONLINE si treba zľavu pridať kliknutím na “Vybrať zľavu” a vybrať požadovanú zľavu. V cene vstupenky sú všetky nafukovacie atrakcie zadarmo.Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok