Centrum mesta v nedeľu ožije tancom. Nenechajte si ujsť podujatie Trenčiansky festival tanca


Foto: Centrum mesta v nedeľu ožije tancom. Nenechajte si ujsť podujatie Trenčiansky festival tanca Foto: visit.trencin.sk

Trenčiansky festival tanca sa uskutoční v nedeľu 26. mája od 16:00 do 18:30 hod. na Mierovom námestí v Trenčíne. Je to festival, ktorý prezentuje a zároveň spája všetkých trenčianskych tanečníkov na jednom mieste. Naposledy sa takýto festival konal v roku 2022.

Nenechajte si preto ujsť tohtoročnú prehliadku tanečníkov s fantastickým hlavným hosťom bubnovou show Campanou Batucadou. Môžete sa tešiť na festivalový sprievod tanečníkov mestom s doprovodom bubnovej show, ktorá rozozvučí centrum Trenčína.

Následne sa vám so svojimi choreografiami predstavia tanečníci zo súborov Tancujúce tigríky, Neonity, Bambula, Goonies, Havajské kvety, tanečnice z MS Dance, KapaDance/ZUŠ K. Pádivého, Aura dance, Korzo, Džamál Junior, Rozmarínček, Dancing Flowers, Fresas, Tanečná prípravka a Baletky z CVČ Trenčín. Tieto skupiny vám ukážu pestrosť tanečných štýlov a radosti, ktorý tanec ponúka.

Foto: cvctn.edupage.org

Prečítajte si viac: