VIDEO: Hľadá polícia opäť mladých výtržníkov, ktorí zničili parte v Trenčíne? Čo zas vyviedli?


Foto: VIDEO: Hľadá polícia opäť mladých výtržníkov, ktorí zničili parte v Trenčíne? Čo zas vyviedli?
Galéria: 3 fotky
Foto: Polícia - Trenčiansky kraj

Nie je to tak dávno, čo pohrebná služba Chryma Trenčín, zverejnila video s mladými výtržníkmi, ktorý ničia parte na námestí v Trenčíne. Na videu bolo vidno, ako dvojica chlapcov otvorila parte skrinku a začala rozhadzovať papiere po námestí. 

Galéria: 3 fotky

Dnes olícia z Trenčianskeho kraja žiada verejnosť o pomoc so stotožnením osôb zachytených na bezpečnostnej kamere. Hľadá ich so zámerom spolupráce a potrebuje mladíkom položiť zopár otázok.  Na záberoch je vidieť šesť mužov v mladom až tínedžerskom veku, ktorí sa však nápadne podobajú práve mladíkom z pred pohrebnej služby. 


V diskusii pod najnovším príspevok polície sa okamžite rozhorela diskusia, a niektorí ľudia ich hneď aj odhadli: “To je tá partička čo zničila vývesku s parte… Páni policajti, super.” Polícia Trenčianskeho kraja zverejnila túto prosbu o pomoc pri stotožnení v príspevku na sociálnej sieti.

Ak máte akékoľvek informácie o totožnosti osôb zachytených na záberoch, bezodkladne ich oznámte polícii na telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook, Polícia SR - Trenčiansky kraj.

Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu