Cudzia žena chodí po ihrisku na Západnej ulici a obťažuje hrajúce sa deti. Dnes mi chcela zobrať syna, napísala Helena


Foto: Cudzia žena chodí po ihrisku na Západnej ulici a obťažuje hrajúce sa deti. Dnes mi chcela zobrať syna, napísala Helena Foto: https://www.facebook.com/groups/trencania

Trenčianske mamičky zo sídliska Juh zažili v dopoludňajších hodinách šok. Na Západnej ulici, na ihrisku, niekoľko mamičiek stretlo ženu, ktorá sa dotýkala detí a tvrdila, že sú jej. “Mamičky z juhu, dávajte si pozor na túto ženu. Dnes mi chcela zobrať syna. Bola pod vplyvom drog,” napísala šokujúci status dopoludnia pani Helena na sociálnu sieť.

Podľa pani Heleny z Juhu neznáma žena pôsobila ako nadrogovaná a niekoľkokrát sa dotýkala jej syna: “Máme dvojičky, bola zameraná len na jedného a dvakrát mi siahla na syna a povedala, že to je jej dieťa. Prenasledovala ma s malými pred dom, kde sa ho zas chcela dotknúť. Pohrozila som jej políciou. Starší syn vybehol dole, keď som zakričala. Potom sa trocha vzdialila.“ opisuje hrôzostrašný zážitok. 

Žena sa javila podľa ďalšej mamičky Kiki kŕčovito a nepríčetne. „Hovorí z cesty a nevie o sebe. Keby tam bola čo i len o sekundu dlhšie, neviem ako by to dopadlo. Nevieme dopredu, či by tomu dieťaťu niečo tajne nedala.“

Vyzerá to, že zatiaľ žiadna z mamičiek napriek obavám na podozrivú osobu políciu neupozornila ani ju nenahlásila. „Doposiaľ sme nedostali takéto hlásenie, pošleme tam ihneď hliadku.” reagovala polícia na otázky Trenčínak.sk. Zároveň dôrazne upozornila, že v takýchto prípadoch treba okamžite volať políciu. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu