FOTO: Prvé blšie trhy s výhľadom na Trenčín. Ak ste ich nestihli, môžete prísť aj nabudúce


FOTO: Prvé blšie trhy s výhľadom na Trenčín. Ak ste ich nestihli, môžete prísť aj nabudúce
Galéria: 10 fotiek
Foto: Facebook/Kristina Bartkova

Priamo pod Trenčianskym hradom, v reštaurácii Fatima, sa počas apríla konali prvé blšie trhy. Mohli ste tu priniesť či nakúpiť najmä oblečenie, topánky, ale aj doplnky. Podľa komentárov na sociálnej sieti množstvo ľudí o tomto podujatí nevedelo. Ak patríte medzi nich, nemusíte zúfať, organizátorka informuje, že budú pokračovať aj počas nasledujúcich víkendov.

Je možné, že do budúcna zmenia miesto konania. Reštaurácia pod hradom organizátorom poskytla priestory zdarma, ale nie je tam až taká koncentrácia ľudí ako v centre. „Inde pýtajú veľa peňazí za to, aby sme tam mohli mať vecičky. Samozrejme, riešime náhradu miesta, žeby to bolo na viditeľnom mieste,“ píše organizátorka. 

Trenčania boli z podujatia nadšení. „V Nemecku normálna vec každú sobotu len na Slovensku sa kladú takýmto veciam prekážky. Super od vás, že ste niečo také zorganizovala, veľa ľuďom to isto pomôže,“ napísali.

Okrem Trenčína plánujú rozšíriť blšie trhy aj do iných miest v kraji. „Ešte raz dáme Trenčín, potom Dubnicu plánujem,“ dodáva organizátorka. Aby vám nadchádzajúce udalosti neunikli, stačí sledovať skupinu na sociálnej sieti. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu