Začali vyhliadkové plavby po Trenčíne. Nenechajte si ujsť nezabudnuteľné výhľady na mesto, najbližšie už zajtra


Foto: Začali vyhliadkové plavby po Trenčíne. Nenechajte si ujsť nezabudnuteľné výhľady na mesto, najbližšie už zajtra
Galéria: 6 fotiek
Foto: Vyhliadkové plavby FB

Obľúbená atrakcia sa vracia. Krásy Trenčína si môžete vychutnať z inej perspektívy. Loď Xénia vás prevezie Váhom okolo najkrajších výhľadov na mesto. Tohtoročná sezóna je už zahájená a vy sa môžete previesť s kapitánom, ktorý vás počas plavby informuje o kútoch Trenčína, ktoré budete míňať na palube lodi. Nápad ocenil aj pán Anton z Trenčína: „Klobúk dole. O jednu perlu v Trenčíne viac .“ znie komentár na stránkach vyhliadkovej lode. 

Najbližšie vyhliadkové plavby budú v sobotu 11.5. a v nedeľu 12.5. vždy o 16:00. Počas sezóny budú plavby pribúdať. Ako sa osvedčilo rokmi, je lepšie si plavbu vopred rezervovať, pretože každou plavbou je záujem vyšší a môže sa stať, že sa na loď jednoducho nezmestíte.

Galéria: 6 fotiek


Samotná plavba trvá približne 50 – 60 minút a začína sa vždy v prístave pri Mestskej krytej plavárni, na pontóne na ľavej strane Váhu. Odtiaľ loď smeruje proti prúdu k vodnej elektrárni, kde sa otočí a naberie smer k stavidlám pri Trenčianskych Biskupiciach. Následne pokračuje po starom koryte Váhu k obci Zamarovce a popri Ostrove sa vráti naspäť do prístav. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu