Na diaľnici D1 prebehnú plánované práce. Trvať by mali mesiac


Foto: Na diaľnici D1 prebehnú plánované práce. Trvať by mali mesiac Foto: Národná diaľničná spoločnosť

Pôjdete v najbližších dňoch cez diaľnicu D1? Polícia Trenčianskeho kraja upozorňuje vodičov na plánované dopravné obmedzenia. Uskutočnia sa od pondelka 15. apríla od rána 7:00 hod., pričom budú prebiehať až do piatku 10. mája do 18:00 hod. Prebiehať budú kvôli cestným prácam Diaľničnej národnej spoločnosti na úseku cesty v 93,829 kilometri.

V súvislosti s tým sa vymenia dva kusy mostných záverov na moste nad prístupovou komunikáciou a Lukavským potokom. Práce budú prebiehať v pravom jazdnom páse v smere od Bratislavy do Žiliny v dvoch etapách.

Prvá sa dotkne pravého a odstavného pruhu pravého jazdného pásu. Ďalšia sa bude realizovať na ľavom jazdnom pruhu pravého jazdného pásu. V dôsledku toho bude doprava zúžená do jedného jazdného pruhu v pravom jazdnom páse od Bratislavy do Žiliny. V prípade ľavého jazdného pásu v smere od Žiliny do Bratislavy bude prebiehať bez obmedzenia v dvoch jazdných pruhoch.

Polícia apeluje na účastníkov cestnej premávky, aby rešpektovali dočasné dopravné značenia a pozorne sledovali situáciu na cestách.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu