FOTO: Kuriózna nehoda - Šesťdesiatnika zastavilo odstavené fekálne vozidlo. Skončil v nemocnici


FOTO: Kuriózna nehoda - Šesťdesiatnika zastavilo odstavené fekálne vozidlo. Skončil v nemocnici
Galéria: 5 fotiek
Foto: archív Polícia SR-Trenčiansky kraj

Pohodová cesta z Trenčína nedopadla úplne podľa predstáv. V utorok 27. februára, krátko pred pol desiatou hodinou dopoludnia  jazdu 67-ročného vodiča ukončil náraz do odstaveného fekálneho vozidla. Trenčianski policajti na sociálnej sieti uverejnili, že 67-ročný vodič z doteraz nezistených príčin zišiel mimo vozovku vpravo, kde narazil prednou časťou vozidla do odstaveného fekálneho vozidla.

Ako informoval Marián Petrík z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne, udalosť sa stala na ceste č. III/1880, v katastri obce Soblahov, v okrese Trenčín. „Na miesto udalosti boli vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trenčína s dvomi zásahovými vozidlami. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo prieskumom zistené, že pri dopravnej nehode sa zranili dve osoby. Vodič osobného automobilu sa nachádzal so zranením vo vnútri vozidla,“ opísal hovorca hasičov.

M. Petrík doplnil, že trenčianski hasiči poskytli zranenej osobe prvú pomoc a po príchode záchranárov túto pomocou transportnej dosky z vozidla vyslobodili a preniesli do sanitky. „Druhá osoba bola ošetrená v sanitnom vozidle hasičov. Po poskytnutí primárnej a sekundárnej zdravotnej starostlivosti boli obe osoby prevezené na ďalšie ošetrenie do nemocnice,“ uzavrel M. Petrík.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu