FOTO: Diaľnica pri Púchove narobila problémy iba 23-ročnému vodičovi. Bola mu priúzka


FOTO: Diaľnica pri Púchove narobila problémy iba 23-ročnému vodičovi. Bola mu priúzka
Galéria: 2 fotky
Foto: archív Polícia SR-Trenčiansky kraj

Ani dva jazdné pruhy diaľnice D1 nestačili 23-ročnému mladíkovi v sobotu krátko pred siedmou hodinou ráno, aby sa v nich udržal. So svojim autom zišiel z cesty a skončil v rozmočenom jarku. Na miesto nehody boli privolaní diaľniční policajti z Kunovca.

Tým bolo hneď po príchode na miesto nehody zrejmé, koľká bije. „Mladý 23 - ročný vodič pravdepodobne z dôvodu nedostatočného venovania sa vedeniu vozidla, nesledovania situácie a hlavne z dôvodu požitia alkoholických nápojov, zišiel s vozidlom mimo vozovku, kde ostal stáť,“ ozrejmila polícia na sociálnej sieti a dodala, že dychová skúška, napriek tomu, že bolo iba 7 hodín ráno, skončila u mladého vodiča s výsledkom až 1,75 promile alkoholu v krvi.

Mladíkovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz a  neminie ho obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. Ako polícia upresnila, bolo iba obrovským šťastím, že táto dopravná nehoda na diaľnici skončila bez akéhokoľvek zranenia. Následky takéhoto nezodpovedného konania môžu byť podľa polície fatálne.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu