FOTO: Farmári obsadili Trenčín. Takto to tam vyzeralo


FOTO: Farmári obsadili Trenčín. Takto to tam vyzeralo
Galéria: 3 fotky
Foto: archív mesto Trenčín

Protest farmárov neobišiel ani Trenčín. Ako informovalo mesto na svojich stránkach, traktorový protest v centre môže zdržať obyvateľov mesta, ako aj jeho návštevníkov.

„Dnes, v pondelok 19. februára 2024, sa približne od 10.00 do 14.00 hodiny koná na Námestí svätej Anny v Trenčíne pred budovou Regionálneho pracoviska Poľnohospodárskej platobnej agentúry traktorový protest. Traktory sa pomalou jazdou presúvajú z Bolešova a Čachtíc do Trenčína a späť. Prosíme vodičov o ohľaduplnosť,“ zdôraznilo mesto s tým, že s s možným zdržaním v centre mesta by mali vodiči rátať aj vo štvrtok 22. februára 2024 v čase od 9.00 do 14.00 hodiny.

„Účastníci štvrtkového verejného zhromaždenia sa budú presúvať nasledovnou trasou: Poľnohospodárske družstvo Zámostie – ulica J. Psotného – Hanzlíkovská – Bratislavská – Hasičská – Gen. M. R. Štefánika – K Výstavisku a cesta späť: K Výstavisku – Gen. M. R. Štefánika – Hasičská – Kniežaťa Pribinu – Električná – Nový most – Bratislavská. Účelom verejného zhromaždenia je Celoslovenský protest proti byrokracii a zeleným ekologickým cieľom Európskej komisie,“ upresnilo mesto na záver.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu