FOTO: V obci na Považí si vyhrnuli rukávy a pustili sa do dlho čakávanej rekonštrukcie


FOTO: V obci na Považí si vyhrnuli rukávy a pustili sa do dlho čakávanej rekonštrukcie
Galéria: 5 fotiek
Foto: archív obec Bošáca

V Bošáci nelenia. Obec na sociálnej sieti uverejnila správu, že sa začala dlho očakávaná rekonštrukcia chodníkov. „Mali sme v pláne začať na jeseň, no zima nás prekvapila, skoro ako našich cestárov, ale hneď s vhodnejším počasím ideme na to,“ oznámila vtipne dobrú správu obec.

„Začíname v Zázvorovej ulici, ktorá na sľúbenú opravu chodníka čaká už veľmi dlho. Ale to nie je ten hlavný dôvod. Je tu cesta vo vlastníctve obce, čiže zjednodušený administratívny proces a v podstate je to ucelená časť. Za zameranie a technickú dokumentáciu ďakujeme Martinovi Adamaťovi a Dušanovi Helíkovi,“ pokračuje obec a jedným dychom dodáva, že rekonštrukcia je riešená prostredníctvom obecného sociálneho podniku.

Ako obec informovala, na rekonštrukciu chodníkov dostali aj finančnú dotáciu vo výške 6400 eur počas výjazdového rokovania vlády Slovenskej republiky v Trenčianskom kraji. „Veríme, že chlapom pôjde práca od ruky a postupom času v rámci finančných možností budeme pokračovať ďalej,“ uviedlo vedenie obce na záver.Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu