Juraj Baška sa vdohodol so zástupcami Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na spolupráci


Foto: Juraj Baška sa vdohodol so zástupcami Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na spolupráci Foto: Trenčiansky samosprávny kraj

Trenčiansky samosprávny kraj dnes informoval, že dňa 9. januára 2018 sa konalo prvé novoročné pracovné stretnutie predsedu TSK Jaroslava Bašku a zástupcov Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku pod vedením predsedu Pavla Ondeka. 

Hlavným predmetom stretnutia bola vzájomná spolupráca odborového zväzu a TSK v oblasti fungovania stredných škôl. Predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja informoval prítomných o zrealizovaných aktivitách a investičných akciách kraja v oblasti stredných škôl a školských zariadení v predchádzajúcom období a tiež o zámeroch do budúcnosti, ktoré by mohli prispieť k rozvoju školstva. 

„Predseda  odborového zväzu Pavel Ondek ocenil dlhodobo korektnú spoluprácu TSK a odborového zväzu, vyzdvihol zvýšenie platov nízkopríjmových skupín zamestnancov z úrovne TSK, ako aj prístup k rozvoju stredného školstva v kraji,“ informoval o stretnutí kraj.

Trenčiansky župan na záver stretnutia deklaroval záujem o vzájomnú spoluprácu a informovanosť medzi TSK a odborovým zväzom. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj