Upozornenie na uzávierku ulice v Trenčíne


Foto: Upozornenie na uzávierku ulice v Trenčíne Foto: ilustračné foto archív pixabay

Už tento pondelok, 11. decembra 2023 od 07:30 do 14:00 hodiny, bude úplná uzávierka časti ulice Pod Brezinou. Informovalo o tom mesto Trenčín na svojich stránkach s tým, že toto opatrenie sa týka úseku približne 50 metrov a v uvedenom čase nebude možné prejsť touto časťou ulice motorovými vozidlami.

Samospráva vysvetlila, že dôvodom uzávierky je vykládka materiálu pre výstavbu rodinného domu pomocou mobilného žeriava, ktorý bude zaberať celú šírku komunikácie, a preto je nevyhnutné zamedziť pohybu vozidiel v danom úseku. Vodičov v tejto oblasti bude usmerňovať prenosné dopravné značenie, ktoré bude jasne označovať oblasť uzávierky a navádzať na alternatívne trasy.

Pre bezpečnosť chodcov bude v tejto oblasti prítomná oprávnená osoba, ktorá ich usmerní na bezpečné miesto pre prejdenie okolo pracoviska. Mesto vyzvalo všetkých účastníkov cestnej premávky a chodcov, aby rešpektovali toto opatrenie a dodržiavali bezpečnostné pokyny a zároveň poďakovalo za pochopenie a trpezlivosť v súvislosti s týmto dočasným obmedzením dopravy.
Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu