Policajti klepli po prstoch dvojici cudziniek, ktoré mali v obchodnom centre odcudziť tovar za stovky eur


Foto: Policajti klepli po prstoch dvojici cudziniek, ktoré mali v obchodnom centre odcudziť tovar za stovky eur Foto: ilustračné foto archív Polícia SR-Trenčiansky kraj

Trenčianski policajti úspešne odhalili prípad krádeže. Obvineniu čelia dve ženy cudzej štátnej príslušnosti. „Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru z Trenčína vzniesol obvinenie voči 45-ročnej žene a 47-ročnej žene z prečin krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva,“ upresnila polícia.

 „Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že obvinené v jednom z nákupných centier v Trenčíne vzali z predajnej plochy voľne vystavený rozličný tovar. Jednalo sa o potraviny, kozmetiku a alkohol, pričom tento tovar si ukladali do nákupného košíka a batohu, ktorý mala pri sebe jedna z obvinených,“ doplnila polícia s tým, že následne sa ženy presunuli k pokladničnej zóne, kde uhradili iba časť nákupu a s ostatným tovarom prešli cez pokladničnú zónu bez zaplatenia.

Ako polícia uviedla, odcudzením tovaru vznikla celková škoda vo výške viac ako 620 eur. Policajti obe ženy zadržali a umiestnili ich do cely policajného zaistenia a o ďalšom osude obvinených bude rozhodovať súd.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu