FOTO: Po desivej nehode ratovali hasiči vodiča nákladiaku zakliesneného v kabíne


FOTO: Po desivej nehode ratovali hasiči vodiča nákladiaku zakliesneného v kabíne
Galéria: 4 fotky
Foto: archív HaZZ TN

Ako informoval Marián Petrík z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne,  28. novembra, krátko pred desiatou hodinou doobeda bola ohlásená dopravná nehoda nákladného motorového vozidla, ktorá sa stala na horskom priechode Machnáč, v katastri obce Petrova Lehota, v okrese Trenčín.

„Na miesto udalosti boli postupne vyslaní jedenásti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trenčína a Dubnice nad Váhom s dvomi zásahovými a jedným sanitným vozidlom. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že v dôsledku udalosti zostal postihnutý automobil prevrátený na boku, uviaznutý na krajnici vozovky, pričom v kabíne nákladného vozidla zostal zakliesnený vodič,“ upresnil M. Petrík.

„Zasahujúci hasiči vnikli do kabíny vozidla, kde preverili zdravotný stav vodiča a na mieste mu poskytli predlekársku pomoc a prvotné ošetrenie. Následne bola zranená osoba pomocou rebríkov vytiahnutá a prenesená do hasičskej sanitky na ďalšie ošetrenie,“ pokračoval hovorca hasičov.  Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu